Manger Proiect – Investitii (inginer) – București

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bimbo Romania (Vel Pitar) active.

Vezi toate job-urile Manger Proiect – Investitii (inginer) – București active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Bimbo Romania (Vel Pitar)
Domeniu:
  • Inginerie
  • Management Trainee
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.04.2024

    Grupo Bimbo Romania, cea mai mare companie de baking din lume, prezenta in 34 de tari, detine din anul 2023 masterbrandul Vel Pitar pe piata din Romania. Misiunea globala a companiei este aceea de a "hrani o lume mai buna", printr-un portofoliu de produse nutrivite si delicioase, ce raspund nevoilor consumatorilor, crescute sub branduri apreciate cu ajutorul unei echipe valoroase de peste 148,000 de oameni in jurul lumii.

    VelPitar este lider pe piata romaneasca a produselor de panificatie si un jucator important in domeniul specialitatilor de cofetarie si patiserie, biscuiti si produse de morarit. Vel Pitar detine mai mult de 20% din piata de paine feliata din Romania, iar oferta de produse se regaseste zilnic pe masa a peste 1.500.000 de romani.

    Cerinte

    Dacă te regăsești în cerințele de mai jos:
    • Diploma de Licență sau Master în inginerie, de preferat în inginerie alimentara, inginerie mecanică, tehnologia produselor alimentare sau o disciplină udget .
    • Experiență de lucru în domeniul udget v CAPEX
    • Cel puțin 3 ani de experiență de lucru în managementul proiectelor
    • Bună înțelegere a managementului schimbărilor și a analizei riscurilor de udget , precum și a mentenantei.
    • Abordare inovatoare și udget ve e pentru a identifica și implementa modalități de lucru și instrumente pentru atingerea obiectivelor proiectului.
    • Abordare structurată și riguroasă care asigură o coordonare eficientă pentru a asigura o implementare sigură, fiabilă, eficientă și durabilă.
    • Abilitatea de a conduce și influența o echipă diversă fără responsabilitate udget, udget ve experți tehnici și personal superior.
    • Comunică clar și regulat cu toate părțile interesate ale proiectului.
    • Cunoasterea engleză nivel mediu minim, spaniola ar fi un bun atu.
    • Permis conducere cat. B.

    Responsabilitati

    Te asteptam in echipa noastra unde, ca membru al Departamentului Investiții, vei:
    • Gestionati portofoliul CAPEX al Bimbo Romania.
    • Participati udget la elaborarea Business Case afernte proiectelor in derulare.
    • Asigurați execuția în siguranță a proiectelor de CAPEX, de la proiectarea conceptuală până la predare și punere în funcțiune, conform standardelor Grupo BIMBO
    • Planificați, executați și urmăriți progresul proiectelor, în conformitate cu bugetul și programul
    • Construiti echipa de proiect pentru a oferi setul de abilități potrivite pentru proiecte și pentru a oferi direcție și viziune echipei de proiect
    • Dezvoltați colaborarea cu echipa Engineering & Maintenance BIMBO Romania, EMEA si GLOBAL
    • Comunicați udget cu toate funcțiile implicate ale organizației, udget ve raportarea asupra proiectului/programului/costului și escaladarea problemelor
    • Asigurați respectarea standardelor de calitate și engineering
    • Sprijină îmbunătățirea modului de lucru și monitorizează conformitatea cu politicile și specificațiile aplicabile privind practicile Grupo BIMBO
    • Gestionați și efectuați controlul general udget ve al calității proiectului ( udget, program, planuri, performanța personalului etc.)
    • Verificați și aprobați etapele cheie ale proiectului, adică documentația de finalizare echipamente / construcție finală „as-built”

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta